Колекцію невідомих знімків The Beatles виставлять на аукціон

70

Невідомі раніше фотографії The Beatles підуть з британського аукціону в кінці березня. Очікується, що їх вартість становитиме понад 345 тисяч доларів.

На фотографіях зображена ліверпульська четвірка під час першого американського гастрольного турне в 1964 році. Кадри були зроблені під час двох концертів в США. Всього на продаж виставлено 413 знімків, з яких лише 46 були показані раніше. Дані 46 знімків з цієї серії були відновлені за допомогою цифрових технологій. У 2011 році вони були продані на торгах аукціонного дому Christie’s в Нью-Йорку за $ 362 тисячі. Оціночна вартість всіх фотографій, які виставлені на продаж зараз, становить £ 250 тисяч (понад $ 345 тисяч).

Автором знімків є фотограф Майк Мітчелл, якому на той момент було всього 18 років. Він сфотографував учасників The Beatles у концертних майданчиків, на прес-конференціях і на сцені в Вашингтоні і Балтиморі. Власник аукціонного дому Omega Auctions Пол Фейруезер, організатор продажів, пов’язаних з The Beatles реліквій, сказав, що знімки Мітчелла – це унікальна комбінація перспективи і світла, що відрізняє їх від будь-яких інших фотографій The Beatles того періоду.

Повідомляється, що аукціон пройде 24 березня в місті Ньютон-ле-Уіллоус на території рідного для ліверпульської четвірки англійського графства Мерсісайд.

Ваша допомога радіо