Темрява білоруської ночі: українське пришестя Nebulae Come Sweet
або
Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні

За інформаційної підтримки онлайн рок-радіостанції Rock FM Україна містичний та концептуальний пост-метал/дум метал бенд Nebulae Come Sweet (Мінськ, Білорусь) збирається в міні-тур по Україні зі своїм дебютним альбомом “It’s Not The Night That Covers You“.

З 14 по 16 вересня Nebulae Come Sweet відвідає Вінницю, Тернопіль та Одесу, а фінальною точкою туру стане виступ у Києві на 10-річчі Doom Over Kiev 14-15 жовтня.

Наприкінці 2016 року Nebulae Come Sweet випустила, певно, кращий альбом у білоруській важкій музиці за останні 10 років, який оцінила і широка металева громадськість, і публіка, далека від тяжкої музики в принципі. Пластинку відмінно прийняла локальна і закордонна преса, за підсумками року музичний портал Experty.by назвав команду відкриттям року, а альбом “It’s Not The Night That Covers You” увійшов до 10-ки найкращих робіт білоруських музикантів за 2016 рік.


І у вересні тепла білоруська ніч Nebulae Come Sweet добереться до України. Казкова, таємнича і загадкова ніч, яку ви не зможете пропустити і не захочете забути. Чекаємо вас на концертах:

14 вересня – Вінниця @ TBA
15 вересня – Тернопіль @ Коза
16 вересня – Одеса @ More Music Club
14 жовтня – Київ @ Атлас (Doom Over Kiev)

Слухати Nebulae Come Sweet:
https://nebulaecomesweet.bandcamp.com
https://vk.com/nebulaecomesweet

Дивитися Nebulae Come Sweet:
https://www.youtube.com/watch?v=lV2YdTLyWAk

Любити Nebulae Come Sweet:
https://www.facebook.com/nebulaecomesweet